Ідеї Бізнесу

Ідеябізнесу

Від ідеї до бізнесу

Ничто так не деморализует, как скромный, но постоянный доход. - Э.Уилсон

Багато відомих бізнесменів, розповідаючи про історію свого успіху, вимовляють ту саму фразу: "Гроші лежали на землі, їх потрібно було тільки підняти". Але от чомусь ніхто з них не уточнює, скільки разів для цього потрібно було нагнутися.
Томас Эдисон

Якщо строго по визначенню, то бізнес - це самостійна, здійснювана на свій ризик діяльність, спрямована на систематичне одержання прибутку від користування майном, продажу товарів, виконання робіт або надання послуг особами, зареєстрованими в цій якості у встановленому законом порядку. А по^-простому: бізнес - це підприємницька діяльність, що ставить першорядне завдання - одержання прибутку.
Із чого починається бізнес? Звичайно ж, з ідеї. І тут абсолютно не важливо дрібний або великий бізнес. На чолі коштує ідея бізнесу. Далі, бізнес-план, залучення інвестицій, кредит та ін.
InfoBusiness.com.ua створений, щоб допомогти людям знайти секрети досягнення успіху в бізнесі, розповісти про нові ідеї бізнесу, про тонкості його ведення. Отже, тут ви знайдете нові бізнес ідеї для домашнього, малого й середнього бізнесу, і довідаєтеся як відкрити своя справа, почати бізнес.

Які шанси стати заможними?

Що заважає нам жити так, як хочеться? Що перешкоджає досягненню бажаного? Природно, більшість із нас живе в середовищі, що не дуже-те сприяє росту добробуту. Наше правительство подає своїм громадянам дурний приклад, З кожним роком усе глибше залазячи в борги. А щоб виплачувати відсотки по зростаючому державному боргу, воно підвищує податки. Шкільне утворення не дає нам відповідей на найважливіші питання: “Як зробити своє життя щасливої?” і “Як стати заможним?” У школі ми вчимо, що Аттила в 451 р. боровся на Каталаунских полях, але ми не довідаємося, як заробити - і якнайшвидше - свій перший мільйон. Хто повинен навчити нас, як стати заможним? Наші батьки? У більшості з нас батьки не багаті. І тому їхні ради, що стосуються досягнення щирого добробуту, досить убогі. Додайте ще й те, що наше суспільство спонукає до надмірного споживання, а знайомі і друзі найчастіше не можуть підтримати нас. Так з життя багатьох людей пропадає щось, що я розглядаю як уроджене право кожного бути щасливим і заможним. Думаючи сьогодні про своє життя, я випробовую глибоке задоволення. Я живу саме так, як мріяв, і я фінансово незалежний. Але так було не завжди. Як у більшості людей, було й у мене час, коли сумніву у своїх чинностях приводили мене в сум'яття й паралізували волю.

Початок

[далі...]